Mediniai langai ir durys

Aukšta kokybė yra mūsų pagrindinis tikslas gaminant medinius langus ir duris. Šiandien mes turime technologinius įrengimus ir patirtį, kuri leidžia gaminti įvairius langus: Europinius, Skandinaviškus, tradicinius ir modernius. Gaminame lauko ir vidaus duris, balkonų ir terasų duris, įvairias slankiojančias durų sistemas. Visi mūsų gaminiai yra ženklinami CE ženklu.

 • Gamybiniai pajėgumai leidžia pagaminti 1000 m2 langų per mėnesį.
 • Daugiau kaip 3500 m2 gamybinio ploto.
 • Kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos.
 • Kvalifikuoti ir patyrę specialistai.
 • Profesionali langų brėžinių paruošimo ir skaičiavimo kompiuterinė programa.
 • Kompiuterizuoti gamybos įrengimai.

Gamyboje naudojame aukščiausios kokybės sertifikuotą medienos tašą. Standartiniuose gaminiuose naudojame klijuotą – dygiuotą pušies tašą, bei ąžuolo slenksčius. Turime galimybę gaminti langus bei duris ir iš kitos rūšies medienos.

Langų medieną impregnuojame, gruntuojame ir dengiame aplinkai nekenksmingais vandens pagrindo dažais arba lakais. Rėmų dažymas užtikrina langų ilgaamžiškumą. Nudojamos RAL, NCS ir Teknos spalvų paletės.

Langų gamyboje naudojami dviejų arba trijų stiklų paketai su selektyviniais (šilumą izoliuojančiais) stiklais bei argono dujų užpildu. Priklausomai nuo kliento poreikių langus gaminame ir su kitos rūšies stiklo paketais:

 • saulės kontrolės
 • saugūs
 • garsą izoliuojantys
 • dekoratyviniai
 • savaime nusivalantys

Stiklo paketai gali būti su aliuminiu arba plastikiniu rėmeliu, kuris suteikia langui dar daugiau šilumos.

Aliuminis – iš lauko pusės apsaugo langą nuo agresyvaus atmosferinio poveikio bei namo fasadui suteikia solidumo įvaizdį. Ši medžiaga dažoma milteliniu būdų, kas padaro lango priežiūrą dar paprastesnę ir ateityje jums nereikės rūpintis jūsų langų atnaujinimu.

Mediniai langai Euro 68

Euro 68 mm profilį klientai dažniausiai renkasi savo naujiems statomiems arba atnaujinamiems sodo nameliams, pirtims ar vasarnamiams. Taip pat tokius langus neretai užsako įvairios statybinės organizacijos, kurios užsiima dvarų, malūnų renovacijomis ar rekonstrukcijomis. Šie Euro 68 mm profilio langai puikiai tiks nuolatos negyvenamiems pastatams ar nameliams.

Euro 68 mm profilio šilumos perdavimo koeficientas U yra 1.30 W/(m2*K), oro garso izoliavimo rodiklis Rw – 34dB.

Į šiuos medinius langus montuojami vienos kameros, dviejų stiklų, argono dujomis užpildytas 24mm storio stiklo paketas.

Mediniai langai Euro 78

Euro 78 mm profilis puikiai tinka tiek daugiabučiams, tiek individualios statybos namams. Pažangios technologijos leidžia pagaminti ekologiškus, kokybiškus ir itin dailiai atrodančius medinius langus. Jei prioritetą teikiate natūralumui, tokie langai bus puikus pasirinkimas. Euro 78mm profilis yra geras kainos ir kokybės balansas, ypač patrauklus tiems, kurie nori aukštos kokybės ir vidutinių investicijų.

Euro 78 mm profilio šilumos perdavimo koeficientas U yra 0.89 W/(m2*K), oro garso izoliavimo rodiklis Rw – 35dB.

Langų apkaustymas aliuminio profiliais iš lauko pusės suteikia dar geresnes šilumos savybes.

Euro 78 mm + AL profilio šilumos perdavimo koeficientas U yra 0.78 W/(m2*K).

Į šiuos medinius langus montuojami dviejų kamerų, trijų stiklų, argono dujomis užpildytas 44mm storio stiklo paketas.

Skandinaviško tipo langai

Tai į išorę atsidarantys, išskirtinio dizaino ir varstymo tipų jaukūs mediniai langai, ypač pamėgti sodybose bei modernių namų statybose. Ypatingai populiarūs Skandinavijos šalyse – Norvegija, Švedija, Suomija, Danija. Šie langai taupo jūsų vidaus erdvę ir neužima palanginio ploto. Taip pat patogus eksploatavimas bei lengva priežiūra.

Nuo mums įprastų į kambario vidų atidaromų langų, skandinaviški mediniai langai skiriasi ne tik tuo, jog atsidaro į lauko pusę, bet ir tuo, kad turi net keletą skirtingų atidarymo variantų.

Nevarstomi langai (fixed – ang.). Naudojami kaip vitrininiai langai, gali būti derinami prie šalia stovinčių langų ar durų.

Į šoną persukami langai (side swing – ang.). Tinkami ten, kur dėl dydžio normų nėra galimybės įdėti perverčiamo lango. Itin populiarūs daugiaaukščiuose namuose. Privalumas – lengvas ir saugus langų valymas.

Į šoną atidaromi langai (side hung – ang.). Tradicinis į šoną varstomas langas, kuris gali būti komplektuojamas tiek su uždarymo kilputėmis, tiek su rankenomis.

Į viršų pakeliami langai (top hung – ang.). Tai paprastas iš apačios į viršų pakeliamas langas, kuris gali būti gaminamas su “senovinėmis” uždarymo kilputėmis arba rankenomis.

Praslenkantys 90° kampu langai (top slide – ang.). Šis varstymo būdas užtikrina maksimalų patalpos vėdinimą.

Apsiverčiantys 180° kampu langai (top swing – ang.). Langą stumiant iš apačios į viršų galima lengvai apversti taip, kad išorinis stiklas atsidurtų patalpos viduje. Šio tipo langų rankena montuojama rėmo apatinėje dalyje. Privalumas – saugus ir lengvas langų valymas.

Išskirtinė skandinaviško lango detalė yra ypač plati 55 x 115 mm stakta. O skirtingi varčios profiliai suteikia atitinkamas šilumos bei garso savybes.

Lango profilis Šilumos perdavimo koeficientas U, W/(m2*K) Oro garso izoliavimo rodiklis Rw, dB
Skandinaviškas 61 mm 1.33 33
Skandinaviškas 68 mm 0.98
Skandinaviškas 78 mm 0.86 34
Skandinaviškas 78 mm + AL 0.84 34
 • Gaminame tradicinius angliškus medinius slankiojančius pakeliamuosius langus.
 • Nauji langai  atrodo kaip tokių langų originalai, tačiau atitinka šiuolaikinių standartų reikalavimus, stiklinimui naudojami stiklo paketai.
 • Tokie slankiojantys pakeliamieji langai gali būti naudojami keičiant langus senuose pastatuose ir statant naujus pastatus.
 • Pakeliamieji langai sudaryti iš dviejų įstiklintų varčių,  vertikaliai slankiojančių mediniu rėmu.
 • Pusiausvyra užtikrinama naudojant metalinį svarstį arba spyruoklinius atsvarus.
 • Langų, kuriuose sumontuoti spyruokliniai atsvarai, varčia gali būti  atverčiama.

HS tipo stumdoma sistema – aukštos kokybės medinės vitrininės stumdomos durys. Idealus pasirinkimas jūsų terasai.

Įspūdingų gabaritų stumdoma varčia atveria plačią erdvę ir sujungia jūsų svetainę ar miegamąjį su nuostabiu terasos vaizdu. Dėl savo patikimos, o tuo pačiu ir paprastos konstrukcijos šio tipo stumdomos sistemos ne tik itin lengvai eksploatuojamos, bet ir patikimai saugo nuo išorinio aplinkos poveikio. Bendras vitrinos plotis gali būti iki 6 metrų.

PSK tipo stumdoma sistema pasižymi funkcionalumu, geromis termoizoliacinėmis ir sandarumo savybėmis.

PSK terasinių durų varčią galima ne tik perstumti, bet ir atversti patalpų vėdinimui. Varstymo mechanizmai parenkami pagal varstomų dalių plotį bei svorį, įvertinant kliento pageidavimus dėl durų naudojimo patogumo. Bendras durų plotis gali būti iki 4 metrų.

Iš visų medžiagų naudojamų durims gaminti, medis turi mažiausią šiluminį plėtimosi koeficientą. Tai natūrali ilgaamžė medžiaga puikiai deranti įvairių architektūrinių stilių pastatuose. Medis turi geriausias drėgmės reguliavimo ir natūralios ventiliacijos savybes. Duris gaminame iš klijuoto medienos tašo, taip pat kaip ir medinius langus.

Galime pagaminti įvairias medines vidaus duris pagal užsakymą.

Skydinės (antivandalinės) durys – tai padidinto atsparumo smūgiams, mechaninio stiprumo ir standumo garantas. Šios durys naudojamos biuruose, viešbučiuose, visuomeninėse patalpose (ligoninės, mokyklos, darželiai ir t.t) bei kaip laiptinės antrosios durys. Medinė pušies stakta bei medinis varčios karkasas užpildytas medžio drožlių plokšte RK7 ir padengtas dažyta fanera CPC (6mm), kuri paprastai būna lygi arba užsakovo pageidavimu profiliuota. Pagrindinė spalva – balta, tačiau pagal jūsų norą galime nudažyti dengiama spalva iš RAL arba NCS spalvyno. Skydines (antivandalines) vidaus duris taip pat komplektuojame ir su grūdintu stiklu ar stiklo paketu. Išmatavimų standartų neturime, todėl gaminame pagal užsakovo pageidavimus.

Rūšys: vienverės, dviverės, suveriamos, švytuoklinės, anšlaginės ar be anšlago. Skydinės (antivandalinės) durys dažniausiai naudojamos patalpų viduje, nors galime gaminti ir kaip lauko duris, tačiau yra papildomas reikalavimas – būtinas stogelis arba atsparūs dažai atmosferiniam poveikiui bei karkaso stiprinimas metaliniais profiliais, kad suteiktų didesnį stabilumą.

Mūsų skydinės (antivandalinės) vidaus durys atitinka tokius reikalavimus:

Garso izoliacija nuo 28 iki 34 dB. Pagrindas – medžio drožlių plokštės RK7.
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui, ciklų skaičius 200000.

Duris gaminame naudodami dviejų rūšių užpildus:
Korinio tipo medžio drožlių plokštes RK7 (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje. Atitinka 2 klimato klasę, pagal DIN EN 1121

Šis tipas populiariausias ir dažniausiai
naudojamas skydinėms (antivandalinėms) vidaus
durims.

Ištisinio tipo drožlių plokštes 33VL (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje.
Atitinka 2-3 klimato klasę, pagal DIN EN 1121

Šis tipas dažniausiai naudojamas patalpoms, kur
durims keliami ypač padidinto atsparumo smūgiams,
mechaniniui stiprumui ir standumui reikalavimai.

Privalumai. Skydinės (antivandalinės) vidaus durys yra patvarios, higieniškos, lengvai prižiūrimos.

Be skydinių ( antivandalinių ) durų gaminame ir skydines duris , kurių abi pusės padengtos 4 mm storio mdf, ir filingines duris iš medienos masyvo, kurios gali būti padengtos klientams reikalinga spalva ar lakuojamos danga, pagaminta vandens pagrindu.

Lauko durys turi pasižymėti keliomis pagrindinėmis savybėmis – būti tvirtos, atsparios drėgmei ir ilgaamžės. Gaminame dviejų tipų lauko duris:

 • Profilines – varčios rėmas gaminamas iš klijuotos dygiuotos medienos ir kompektuojamas kartu su stiklo paketu ar užpildo plokšte.
 • Skydines – durų varčia yra iš lygaus skydo-ruošinio, kurio viršutinis sluoksnis padengtas MDF dažymui skirta plokšte. Durų varčios ruošinys turi metalo profilius, kurie neleidžia durims deformuotis. Tai Vokietijos gamintojo produktas, kuris yra gaminamas pagal individualius matmenis.

Euro tipo lauko duris komplektuojame su:

 • FUHR spyna, valdymas nuo rankenos
 • 3D reguliuojami vyriai BKV 120 ATB
 • 32 mm aukščio aliuminio slenkstis Weser

Skandinaviško tipo lauko duris komplektuojame su:

 • 3-jų fiksacijos taškų ASSA spyna
 • 3D reguliuojami vyriai BKV 120 ATB
 • 25 mm aukščio aliuminio slenkstis Dafa

Būtinos sąlygos komfortui užtikrinti virš lauko durų įsirengti stogelį, o galimybei esant tamburas yra idealiausias variantas apsaugoti duris nuo įvairaus atmosferos poveikio.